Méregtelenítés garanciával Természetes méregtelenítés Nem génmanipulált Svájci minőség

V prípade, že Vás trápi Candida môže Vám pomôcť očista čriev

CandidaCandida albicans – ktorá je v skutočnosti kvasinkovou hubou – sa nachádza bez výnimky v každom človeku. Choroby alebo nepríjemné ťažkosti spôsobuje vtedy, ak sa chorobne premnoží, k čomu najčastejšie dochádza vtedy, ak sa naruší rovnovážny stav črevnej flóry. V takomto prípade je potrebné zabezpečiť prísun „dobrých“ črevných baktérií a okrem diéty myslieť aj na očistu čriev.

Ak začujeme slovo Candida, ihneď nás napadne nejaká choroba alebo nepríjemné zdravotné problémy. Pritom Candida albicans žije v normálnom prípade v tele v symbióze, okrem toho zohráva tiež úlohu pri trávení. Táto situácia sa však úplne zmení v prípade, že sa premnoží, pretože jej premnoženie môže zapríčiniť vznik mnohých ochorení.

Má rada vlhké, tmavé a teplé miesta

Candida zapríčiňuje obvykle zápaly. Sčervenaná a svrbiaca pokožka, zapálené hrdlo, močové cesty alebo nechtové lôžko, bolesti svalov, ústna pleseň, vulvovaginálna kandidóza (75% žien ju prekoná aspoň raz) môžu byť príznakmi candidovej infekcie.

Chráňme si črevnú flóru

Najväčším nepriateľom črevnej flóry je nesprávne stravovanie – potraviny bohaté na biely cukor, živočíšne bielkoviny, uhľohydráty, konzervačné látky a iné prísady-, resp. antibiotiká, ktoré súčasne zničia škodlivé aj „dobré“ baktérie. Ak v črevnej flóre klesne počet užitočných mikroorganizmov, ktoré zabraňujú premnoženiu Candidy, dochádza k jej premnoženiu. Aby sme sa tomuto vyhli, dodržiavajme diétu: vyraďme zo svojho jedálnička nezdravé jedlá a nápoje, spracované mäsové výrobky, mlieko resp. mliečne výrobky (okrem jogurtov a tvarohu), droždie, bielu múku a prášok na pečenie, v prvých dvoch- až troch týždňoch sa vyhýbajme aj konzumácii ovocia. Dopĺňajme tiež chýbajúce probiotiká (dobré baktérie), nezabúdajme však, že probiotiká potrebujú k tomu, aby sa dokázali množiť aj prebiotiká!
Čistenie čriev je tiež veľmi užitočné, nakoľko vhodný detoxikačný program odstránením škodlivých mikroorganizmov a parazitov prispieva k nastaveniu rovnováhy črevnej flóry.

Zdroj:
Internetová stránka Vitalitas-magazín s.r.o súhlasila s použitím obsahu stránky.

Clean Inside® program

Čo Vám poskytnú produkty Clean Inside® programu?

Clean Inside® kúra na očistu čriev obsahuje tri produkty pre úplnú, kompletnú očistu čriev, detoxikáciu, zachovanie zdravého, vitálneho organizmu:

Prvý produkt je Clean Inside®, ktorý je doplnkom vlákniny – tento produkt je zodpovedný za očistu čriev, a pomocou rastlinnej vlákniny, ktorá je jeho súčasťou, zabraňuje hromadeniu ďalších toxických usadenín. Program Clean Inside® je vytvorený na každodenné použitie: pretože očista čriev je postupný....