Méregtelenítés garanciával Természetes méregtelenítés Nem génmanipulált Svájci minőség

Chudnutie

ChudnutieU takmer 80% dospelých žien je na prvom mieste novoročných predsavzatí chudnutie. Chudnutie, o ktorom sníva mnoho žien, ktoré trávia takmer celý svoj život diétami, pričom veľakrát bezvýsledne.

Pre mnohých ľudí sa chudnutie často stáva nedosiahnuteľnou métou, pričom, ako uvádzajú, robia všetko preto, aby schudli, a predsa sa im to nedarí. Vyskúšali mnoho metód, ale akosi ani jedna z nich v skutočnosti nefunguje. Zriedkavé nie je ani to, že dosiahnu vysnívanú hmotnosť, ale po skončení diéty priberú znovu rýchlejšie , než by očakávali.

Žiaľ, iba málo ľudí pripúšťa myšlienku, že obezita má dve zásadné príčiny, ktorými sú najčastejšie sedavý spôsob života a nezdravé stravovanie. Keď to takto funguje dlhší čas, u niektorých i niekoľko desaťročí, je nutná oveľa radikálnejšia zmena, než nejaký efektívny program na chudnutie.

Niekedy je obezita je spôsobená zdravotnými problémami, v takýchto prípadoch to býva ťažšie, avšak zdravé stravovanie aj v takomto prípade situáciu určite zlepší a po nejakom čase je i u týchto ľudí chudnutie badateľné.

Väčšina žien začína s odtučňovaním tak, že si náhodne vyberie program na chudnutie, ktorý nejaký čas dodržuje, a keď nenastane viditeľné chudnutie, rýchlo ich to prestane baviť a diétu ukončia. Ľuďom, ktorí sa nechajú pohltiť snom o chudnutí, však tento spôsob môže napokon poškodiť organizmus zo zdravotného hľadiska - myslíme tým super rýchle diéty.

Ak niekto dokáže pochopiť fakt, že jeho súčasný stav organizmu je výsledkom životného štýlu uplynulých rokov, vtedy mu bude jasné aj to, ako má svoj organizmus rehabilitovať.

Aj keď to znie komplikovane, toto je najjednoduchší spôsob chudnutia, veď k získaniu štíhlosti často diéta ani nie je potrebná.

Keď je organizmus dlhú dobu preťažený nezdravými potravinami, na stene čriev sa dokáže uložiť obrovské množstvo rôznych odpadových látok. Tieto látky sú nestráviteľné, počas odbúravania produkujú toxické látky a zabraňujú v riadnom strávení ďalšej prijatej stravy.

Množstvo prijatej stravy je teoreticky dostatočné, avšak napriek tomu sa organizmu nedarí vyťažiť potrebné výživové hodnoty, čo predstavuje veľký problém. Keďže organizmus si za každú cenu chce nahradiť chýbajúcu energiu, prirodzene to človeka núti neprestajne jesť.

Uložené nestráviteľné látky sa nahromadia - tieto zvyškové látky sú objemné a stávajú sa súčasťou organizmu. Tieto látky sa v organizme ukladajú v čoraz väčšom množstve a vzniká obezita.

Ak toto pochopíme a rozhodneme sa proti tomu bojovať, nastane chudnutie. Nemusíme urobiť nič iné, len pomôcť organizmu zbaviť sa zbytočnej záťaže.

Nie je to náhoda, že väčšina programov na chudnutie nás nabáda, aby sme ako prvý krok diéty začali s detoxikáciou. Ak si vyberieme správny spôsob detoxikácie, pričom zmeníme naše stravovacie návyky, pravdepodobne nebudeme potrebovať ďalšie diéty a chudnutie sa pre nás stane dosiahnutým cieľom.

Je potrebné vybrať si detoxikačný program, ktorý je založený na očiste čriev, pričom zároveň obnovuje dokonalú rovnováhu črevnej flóry, čo je pre dobré trávenie oveľa významnejšie, než by sme si mysleli.

Treba užívať taký doplnok výživy, ktorý je schopný vyčistiť črevný trakt a obnoví priaznivý stav užitočných baktérií. Tak sa dosiahne rovnováha a vďaka tomu sa bude môcť zužitkovať takmer všetka prijatá strava. To je základné tajomstvo chudnutia.

Zdroj:
Internetová stránka DrNatura-SuperGreens s.r.o súhlasila s použitím obsahu stránky.

Vláknina Clean Inside®

Vláknina Clean Inside® - Vlákninový doplnok na očistu čriev

Očista čriev Clean Inside® je vlákninový doplnok, ktorý pomocou vláknin očistí hrubé črevo od nahromadených usadenín a zabráni tvorbe nových usadenín. Pravidelné užívanie očisty čriev Clean Inside® zabezpečí, aby hlien, toxické látky a odpadové látky neupchali tráviaci systém. Pomáha udržať hrubé črevo čisté a napomáha voľný a efektívny pohyb odpadových látok.