Méregtelenítés garanciával Természetes méregtelenítés Nem génmanipulált Svájci minőség

Parazity - čo je o nich potrebné vedieť?

Čo by sme mali vedieť o parazitochToxíny, rovnako ako „neživé“, umelé potraviny, spôsobujú zlé trávenie, čo potom vedie k vzniku usadenín, okrem iného aj v hrubom čreve. Tieto toxické odpady sa neskôr (podľa National Geographic) často „menia na temný svet hrozivých tvorov, ktoré sa priživujú v ľudskom tele: ide o parazity.“

Časopis Discover v roku 2000 publikoval jeden typický článok na tému „parazity”: „Vo všetkých živých organizmoch, rovnako ako na ich povrchu, žijú parazity, ale najviac zasiahnutí sú nimi ľudia.”

Vedci len teraz začínajú objavovať, čoho sú tieto parazity schopné. Výskumy upozorňujú na jednu dôležitú vec: parazity môžu ovládnuť svet. Pre ľudí je ohromujúce poznanie, že tieto drobné živé organizmy, existenciu ktorých sme väčšinou brali ako samozrejmosť, majú takú moc.

Ľudské telo je komplex vzájomne spolupracujúcich buniek, pričom túto kooperáciu regulujú chemické podnety. V prípade, že určité organizmy – napr. parazity – sú schopné tieto podnety ovládať, sú potom v konečnom dôsledku schopné ovládať aj človeka. A práve preto sú parazity takou veľkou hrozbou.

„Toxíny pochádzajúce zo životného prostredia, nezdravá strava a parazity – to všetko spoločne znamená veľmi vážne ohrozenie pre ľudí.”

„Parazity v skutočnosti zabili v priebehu histórie oveľa viac ľudí, než koľko ich zomrelo vo všetkých vojnách”- tvrdí National Geographic v jednom ocenenom dokumentárnom filme, ktorý má názov „Zlodeji tiel” (The Body Snatcher).

Ak neveríte tomu, že parazity môžu prežívať v tisícovkách ľudí, vo vlastnom záujme si prečítajte príbehy o reálnych skúsenostiach rôznych ľudí, ktoré sa nachádzajú na tejto stránke. Rýchlo si uvedomíte, že problém je oveľa vážnejší, než by si kto pomyslel.

Parasic®

Parasic® - Antiparazitný doplnok výživy

Antiparazitný výživový doplnok Parasic® pomáha odstrániť škodlivé parazity, medzi nimi črevné parazity a ich vajíčka z hrubého čreva a z ostatných častí organizmu. Špeciálnu kombináciu niektorých liečivých rastlín sa už tisícročia úspešne používajú pri ničení a odstránení parazitov. Parasic® je účinnou kombináciou 17 rastlín vynikajúcej kvality, ktoré sa tradične používali na odstránenie parazitov, ich vajíčok a vyliahnutých lariev z organizmu. Je účinný a zároveň bezpečný, nezaťažuje dospelý organizmus.