Méregtelenítés garanciával Természetes méregtelenítés Nem génmanipulált Svájci minőség

Detoxikácia organizmu – zmena života k lepšiemu

Detoxikácia organizmuAj vy sa každé ráno prebúdzate plní vitality a energie, s pocitom pohody pred začínajúcim dňom? Že nie? Potom vedzte, že vaše telo ovládajú toxíny.

Tieto bez pomoci nevieme spracovať ani vyplaviť z organizmu. Toxíny sú všade, kam sa len pozrieme. Ich zdrojom je strava, ktorú prijímame, voda, ktorú pijeme, vzduch, ktorý dýchame..., aby sme spomenuli iba niektoré. Zvýšený výskyt toxínov sa môže pripísať znečisteniu životného prostredia, množstvu chemických prípravkov v našich domácnostiach, umelých prísad v našej potrave. Následkom je, že stále viac ľudí trpí na alergie či precitlivenosť na rôzne látky. Okrem škodlivých vplyvov na naše telo trpí aj naša myseľ. Pod vplyvom uponáhľanej doby rastie napätie, stres, psychické vyčerpanie....

Všetko má za následok, že naše rána nie sú také optimistické, ako by nám malo byť prirodzené. K tomu prispieva aj naše nezdravé stravovanie. Navyše pri prejedaní sa a nesprávnej kombinácii potravín časť jedla ostáva nestrávená, nasleduje jeho hnilobný rozklad v črevách, pričom sa vytvárajú toxíny, jedovaté látky, a to sú pôvodcovia našich chorôb. Často sa snažíme „odhladovať“ prebytočné kilogramy nevyváženou rýchlou diétou chudobnou na živiny. Potom sa však niet čo čudovať, že predčasne starneme, strácame energiu a chuť do života. Určite všetci chceme žiť kvalitný život aktívne a s výkonnosťou, ktorá nezávisí od veku a pohlavia.

Pravidelná očista tela - detoxikácia tela

Otázka je, čo pre uskutočnenie tejto predstavy robíme. Pritom stav vlastného zdravia môžeme až z troch štvrtín ovplyvniť sami! Málokto si naplno uvedomuje, že okrem zdravého stravovania dôležitú úlohu hrá pravidelná očista - detoxikácia tela. Väčšina z nás po celý život neurobí nič pre to, aby zbavila svoje telo nahromadených jedov, parazitov a odpadu. Vedci dokázali, že len v hrubom čreve dospelého človeka sa nachádza tri až päť, v niektorých prípadoch až desať kilogramov nestrávených a usadených zvyškov potravy! Dosť desivá predstava. Je to výsledok toho, že na život v blahobyte nie sme psychicky ani telesne dostatočne vybavení.

Cieľom tejto knižky je poradiť všetkým, ktorí chcú niečo urobiť pre svoje zdravie. Aby sme sa vyhli chybám, podávam návod, ako si ozdraviť organizmus, zbaviť ho usadenín, hlienov, jedov a nadváhy bez poškodenia nášho tela a zbytočných stresov. Kvalita telesných i duševných aktivít človeka totiž závisí od toho, ako sa pravidelne staráme nielen o svoj zovňajšok, ale aj o svoje vnútro.

Zdroj:
Internetová stránka Magazín životný štýl SK súhlasila s použitím obsahu stránky.

ToxiClean® program

ToxiClean® program širokospektrálna detoxikačná kúra

ToxiClean® je širokospektrálna detoxikačná kúra, pri vývoji ktorej výskumníci dbali na to, aby sa spoločne s programom Clean Inside® mohla dosiahnuť komplexnú detoxikáciu a aby sa zabránilo vzniku nových črevných nánosov. Popritom vyživuje celé telo. Detoxikačná kúra ToxiClean® teda môže byť doplnkom kúry Clean Inside®. Spoločné užívanie predstavuje najrozsiahlejšiu komplexnú detoxikačnú kúru pôsobením na celé telo, aká bola doteraz vyvinutá.