Méregtelenítés garanciával Természetes méregtelenítés Nem génmanipulált Svájci minőség

Detoxikačná kúra! Nastal čas!

Detoxikačná kúraZ času na čas musíme absolvovať detoxikačnú kúru. Nezabudnime, ročne aspoň raz, najlepšie však bude, keď detoxikačnú kúru absolvujeme v prechodných ročných obdobiach, t. j. dvakrát ročne. Aj medzi kúrami dbajme na to, aby sme dopomohli k odstránení toxínov, pime veľa vody, občas pochlipkávajme žihľavový čaj a snažme sa jesť čo najviac čerstvej zeleniny, ovocia a potravy s obsahom vlákniny.

Keď príde jar a príroda sa zobúdza, spolu s ňou sa obnoví a osvieži aj náš organizmus. Táto obnova organizmu je však málo k tomu, aby sme mohli povedať, že náš organizmus funguje dokonale a sme zdraví! To isté platí aj pred zimným obdobím, kedy náš organizmus musí podstúpiť tvrdú, fyzicky náročnú skúšku, lebo sa organizmus nedostane k potrebnému množstvu vitamínov a minerálnych látok, práve preto sa musíme postarať o to, aby sa živiny dokázali účinnejšie vstrebať.

V našom okolí sa nachádza veľa zdrojov znečistenia, čo nedokážeme ovplyvniť, preto z času na čas každý potrebuje podstúpiť detoxikačnú kúru, aj keď sa zdravo stravuje. Nielen v syntetických a rafinovaných potravinách, ale aj v pitnej vode, vo vzduchu, v čistiacich prostriedkov a aj v kozmetických prípravkov sa nachádza mnoho takých zložiek, ktoré sú jedovaté pre náš organizmus.

Tieto, pre náš organizmus zbytočné látky sa najprv uložia v detoxikačných orgánoch, potom keď už tieto orgány sú znečistené, naukladajú sa v kĺboch a v črevách, kde spôsobujú nepríjemné a dlhotrvajúce ťažkosti.

Ako viete. že nastal čas na detoxikáciu? Keď sa rýchlo unavíte, alebo už ráno z postele vstávate unavení, keď trpíte tráviacimi ťažkosťami (zápcha, hnačka, nadúvanie, vracanie, nechutenstvo do jedla, bolesť brucha), keď máte kožné problémy alebo sa vlasy rýchlo mastia, určite pomôže detoxikačná kúra.

Keď ste sa rozhodli, že podstúpite detoxikačnú kúru, oplatí sa poriadne rozhliadnuť na trhu a zistiť aké komplexné kúry sú dostupné. Neuspokojte sa s lacným a predsa super účinnosť ponúkajúcimi ponukami! Hľadajte osvedčené a kvalitné prípravky s dobrými referenciami, lebo tie budú pracovať bez vedľajších účinkov a s veľkou účinnosťou.

Zdroj:
Internetová stránka Dr.Natura Super Greens s.r.o súhlasila s použitím obsahu stránky.

ToxiClean® program

ToxiClean® program širokospektrálna detoxikačná kúra

ToxiClean® je širokospektrálna detoxikačná kúra, pri vývoji ktorej výskumníci dbali na to, aby sa spoločne s programom Clean Inside® mohla dosiahnuť komplexná detoxikácia a aby sa zabránilo vzniku nových črevných nánosov. Popritom vyživuje celé telo. Detoxikačná kúra ToxiClean® teda môže byť doplnkom kúry Clean Inside®. Spoločné užívanie predstavuje najrozsiahlejšiu komplexnú detoxikačnú kúru pôsobením na celé telo, aká bola doteraz vyvinutá.