Méregtelenítés garanciával Természetes méregtelenítés Nem génmanipulált Svájci minőség

Detoxikačný program

Detoxikačný programZákladným predpokladom detoxikácie je očista hrubého čreva, ktorá nielenže robí tento proces efektívnejším, ale zároveň eliminuje zápchu, bolesti brucha, zažívacie problémy, a vďaka tomu sa dá predísť syndrómu dráždivého čreva.

Okrem toho má očista hrubého čreva mnoho ďalších výhod - zvyšuje výkonnosť imunitného systému, čo vedie k zlepšeniu pohody a zvyšuje sa aj energetická hladina. V neposlednom rade riadne vykonaná očista hrubého čreva pomôže zbaviť sa aj nadbytočnej hmotnosti.

Riadne vykonaná očista hrubého čreva môže výrazne zlepšiť vonkajší vzhľad, ako viditeľné zlepšenie stavu imunitného systému spôsobuje zlepšenie stavu pokožky, vlasov a nechtov. Očista hrubého čreva môže odstrániť aj všetky príznaky alergie.

Toxíny v našom organizme

V súčasnosti dosiahlo znečistenie našej planéty takú mieru, že v dôsledku znečistenia životného prostredia škodliviny prenikajúce do ľudského organizmu prekračujú eliminovanú mieru.

Stačí vziať do úvahy len to, že už iba pitnou vodou a vdychovaným vzduchom sa do ľudského tela dostáva nadmerné množstvo toxínov, pričom túto situáciu ešte zhoršuje kvalita stravy, konzumácia liekov, čo všetko spoločne vytvára situáciu, že pravidelná očista hrubého čreva je nadmieru dôležitá.

Ľudský organizmus sa nepretržite snaží škodlivé látky neutralizovať, ale vzhľadom na množstvo ohrozujúcich toxínov je už dnes účinná len cielená pomoc, a to predovšetkým očista hrubého čreva. To vyžaduje procesy, ako sú detoxikácia a očista hrubého čreva. Bez pomoci detoxikácie a očisty sa tieto toxíny ukladajú a hromadia v orgánoch, pričom modifikujú ich funkcie, znižujúc tak obranyschopnosť organizmu.

Mnoho toxínov sa ukladá na stene čreva, odkiaľ sú schopné znova sa vstrebávať, a tým sa vrátia do krvného obehu. Vyhnúť sa tomu pomôže očista hrubého čreva, ktorá je základom detoxikácie.

Prečo je nutná očista hrubého čreva ?

Očista hrubého čreva vyvoláva jednu hlavnú otázku, ktorou je: čo spôsobuje kontamináciu čreva? Čo spôsobuje ukladanie toxínov na stene čreva?

Hlavným dôvodom je, že ľudia dnes konzumujú veľmi málo rastlinných vlákien, približne polovicu toho, koľko by bolo potrebné na správne udržiavanie zdravého čreva. To je predovšetkým dôsledok nesprávneho stravovania.

Zlá kvalita potravín vyvoláva problémy nielen čo sa týka nedostatku vláknin, ale aj zvýšenia množstva syntetických materiálov v organizme. V dnešnej dobe sa v potravinách vyskytuje čoraz viac umelých prísad , pričom ide hlavne o konzervačné látky, farbivá, ochucovadlá, ktoré sú však pre organizmus toxické. Len malá časť z nich odchádza z tela prirodzenou cestou, takže očista hrubého čreva je z toho dôvodu nevyhnutná.

Veľká časť škodlivých látok sa ukladá na stene čreva. Niektoré z nich sa znovu vstrebávajú do krvného obehu, zatiaľ čo iné v usadenom stave ostávajú v čreve. Keď absentuje primeraná očista hrubého čreva a detoxikácia, tieto toxíny sa nemôžu z ústrojenstva odstrániť, a preto organizmus nemôže užitočné cenné živiny pri tráviacich procesoch v potrebnom množstve využiť.

K narušeniu rovnováhy črevnej flóry prispieva aj užívanie liekov, pozostatky liekov s ostatnými syntetickými látkami sa prilepia k črevnej stene a nie sú schopné ju opustiť. Preto je potrebná očista hrubého čreva. To tiež výrazne ovplyvňuje tráviaci proces a stav imunitného systému.

Očista hrubého čreva sa dôrazne odporúča pre všetkých ľudí, veď už i do organizmu detí sa v priebehu života dostáva veľmi veľa toxínov. Samozrejme vo vyššom veku, a to predovšetkým kvôli nedostatku pohybu, sa situácia ešte zhoršuje, a preto očista hrubého čreva by mala byť v záujme zachovania zdravia doslova „povinná“. Človek stredného veku môže mať na stenách čreva usadených aj niekoľko kilogramov odpadových látok, čo môže odstrániť výlučne očista hrubého čreva.

Očista hrubého čreva sa odporúča aj ľuďom, ktorí zatiaľ nepociťujú nijaké problémy - dá sa tak vyhnúť neskorším ťažkostiam.

Tri hlavné fázy detoxikácie sú očista hrubého čreva, obnovenie rovnováhy črevnej flóry, a optimalizácia funkcie pečene. Ani jeden z týchto bodov nie je pri procese detoxikácie zanedbateľný.

Parazity v organizme

Parazity sa dostávajú do ľudského organizmu rôznymi spôsobmi, ale k ich kolonizácii a rozmnoženiu môže prispievať aj oslabený imunitný systém.

Hromadenie toxínov v organizme všeobecne vedie k oslabeniu imunitného systému, čo parazitom umožňuje, aby sa úspešne rozmnožovali. Správna očista hrubého čreva je schopná tieto parazity spoločne s toxínmi zlikvidovať a optimalizovať imunitný systém do takej miery, že parazity sa nebudú môcť naďalej v organizme usadzovať.

Rozšírenie parazitov modifikuje fungovanie vnútorných orgánov, pričom môžu vznikať rôzne ochorenia . Tomu môže zabrániť správna detoxikácia a očista hrubého čreva.

Zabrániť vstupu parazitov do organizmu je takmer nemožné, nakoľko existuje veľa možností, ako sa môžu do tela dostať. Jednou z možností je napríklad spolužitie s domácimi zvieratami, kontaktovanie infikovanými osobami, neumyté ovocie, nedostatočne tepelne upravené mäso, a môže nastať ešte mnoho ďalších prípadov. Z tohto dôvodu nestačí sústrediť sa iba na prevenciu, ale aj na dobrý stav imunitného systému, aby bol schopný odstrániť parazity z organizmu, a aby už nemali možnosť telo osídliť a rozmnožovať sa.

Veľmi dobrou pomôckou na to je zdravší životný štýl, zlepšenie kvality potravín, pravidelná detoxikácia a očista hrubého čreva. Proti parazitom a chorobám, ktoré spôsobujú, sa dá účinne bojovať len týmto spôsobom.

Zdroj:
Internetová stránka NaturalSwiss LTD súhlasila s použitím obsahu stránky.

ToxiClean® program

ToxiClean® program širokospektrálna detoxikačná kúra

ToxiClean® je širokospektrálna detoxikačná kúra, pri vývoji ktorej výskumníci dbali na to, aby sa spoločne s programom Clean Inside® mohla dosiahnuť komplexná detoxikácia a aby sa zabránilo vzniku nových črevných nánosov. Popritom vyživuje celé telo. Detoxikačná kúra ToxiClean® teda môže byť doplnkom kúry Clean Inside®. Spoločné užívanie predstavuje najrozsiahlejšiu komplexnú detoxikačnú kúru pôsobením na celé telo, aká bola doteraz vyvinutá.