Méregtelenítés garanciával Természetes méregtelenítés Nem génmanipulált Svájci minőség

Kúra na očistu čreva sa odporúča každému

Kúra na očistu črevaKúra na očistu čreva sa odporúča každému! Starým, mladým, mäsožravcom, vegetariánom, tým, ktorí sa zdravo stravujú, ale aj tým, ktorí obľubujú jedlá rýchleho občerstvenia. Očistu čreva potrebuje aj ten, kto konzumuje ovocie a aj ten, ktorý má radšej zeleninu, tiež ten, kto konzumuje vlákninu, ale nie v dostatočnom množstve ale aj ten, ktorý sa stravuje vegetariánsky.

Kúra na očistu čreva sa odporúča každému, koho trápia žalúdočné alebo iné telesné problémy, a aj tým, ktorí zatiaľ nepociťujú žiadne príznaky.

Prečo? Lebo každá potrava, ktorú konzumujeme sa dostáva cez ústnu dutinu, pažerák a cez žalúdok do črevného traktu, kde prebieha veľká časť spracovania. Tu sa rozdelia živiny od toxických usadenín a na tomto mieste sa snaží náš organizmus oslobodiť aj od častí látok, ktoré nepotrebuje.

Zvyčajne sa toxické usadeniny touto cestou odstránia z organizmu, ale stane sa, že menšie či väčšie usadeniny sa počas rokov prilepia na steny čriev. Keď sa to deje dlhodobo, musíme počítať s tým, že činnosť našich čriev po čase nebude dostatočné. Črevná stena sa znečistí, môže sa aj zapáliť, alebo vzniknú rôzne tráviace ťažkosti, poprípade črevné problémy.

Keď sa živiny sa nedokážu v dostatočnej miere vstrebať, organizmus bude podvyživené a jeho výkonnosť klesne. Keď ten stav pretrvá dlhodobo, môžu vzniknúť aj chronické ochorenia. Ten, kto ešte nikdy nepodstúpil kúru na očistu čreva, sa už ani nepamätá, aké ľahké a slobodné je telo, ako sa dobre cíti a aký dokáže byť človek energický, keď je jeho črevný trakt čistý a zdravý!

Ako udržiavať poriadok a čistotu v našich črevách? Nestačí, ak konzumujeme dostatočné množstvo vlákniny, ovocia a zeleniny, lebo napriek tomu, že sa snažíme vyhnúť, stretneme sa s látkami, ktoré majú nepriaznivý vplyv na náš organizmus. Tajomstvom úspechu je kvalitná kúra na očistu čreva, ktorá je poriadne premyslená a mnohokrát vyskúšaná a tiež potvrdená úspešnými príbehmi.

Veľmi je dôležité, aby v pozadí nejakého prípravku, alebo kompletnej kúry stáli úspešné príbehy, t. j. aby ozajstné príbehy ozajstných ľudí dokazovali šetrnosť a účinnosť prípravku. Kúra NaturalSwiss pozostáva z troch prípravkov vynikajúcej kvality. Výnimočná účinnosť kúry spočíva v ich kombinácii.

Zdroj:
Internetová stránka Natural-swiss Ltd súhlasila s použitím obsahu stránky.

Clean Inside® program

Čo Vám poskytnú produkty Clean Inside® programu?

Clean Inside® kúra na očistu čriev obsahuje tri produkty pre úplnú, kompletnú očistu čriev, detoxikáciu, zachovanie zdravého, vitálneho organizmu:

Prvý produkt je Clean Inside®, ktorý je doplnkom vlákniny – tento produkt je zodpovedný za očistu čriev, a pomocou rastlinnej vlákniny, ktorá je jeho súčasťou, zabraňuje hromadeniu ďalších toxických usadenín. Program Clean Inside® je vytvorený na každodenné použitie: pretože očista čriev je postupný....