Méregtelenítés garanciával Természetes méregtelenítés Nem génmanipulált Svájci minőség

Očista čriev

Touto problematikou sa verejnosť príliš nezaoberá, pričom však pri každej diéte, ako aj pri riešení mnohých zdravotných problémov by bolo nanajvýš potrebné, aby práve očista čreva bola prvým krokom.

Prečo je očista čriev zo zdravotného hľadiska taká dôležitá?

Očista črievNa vnútornej stene črevného traktu sa dokáže uchytiť všeličo, čo telu neprospieva. Myslíme tým hlavne nestrávené potraviny, ktoré sa nedokážu vstrebať a odstrániť z tela vo forme odpadových látok, a taktiež toxíny, ktoré sa dostanú do nášho organizmu takým či onakým spôsobom.

Aby sme pochopili dôležitosť, akú má pre organizmus očista čreva, nemusíme vymenovávať všetky toxické látky. Stačí, keď zostaneme pri nestrávenej potrave, ktorá ak sa usadí na stenách čriev bez toho, aby sa vstrebala, začne sa rozkladať a vytvára toxické látky. Takto sa náš organizmus nepretržite zaťažuje otravou, i keď si to ani neuvedomujeme.

V mnohých prípadoch obezita vzniká presne z tohto dôvodu, pretože veľké množstvo potravy sa nedokáže riadne zužitkovať, pričom máme nutkanie jesť stále viac, aby sme nepociťovali hlad. Nevstrebané potraviny sa však napriek tomu v čreve uložia a stanú sa súčasťou organizmu. Tento stav je však možné zmeniť, pričom nám pomôže dôkladná očista čreva, ktorá ľudský organizmus zbaví neprospešných látok a škodlivých usadenín. Práve pri tom je účinným prostriedkom Clean Inside na očistu čreva.

Nepotrebné a škodlivé látky usadené na črevách môžu spôsobiť oveľa väčší problém, než je samotná obezita. Tieto naukladané látky môžu zabrániť prietokovým procesom, čo môže skôr alebo neskôr viesť až k upchatiu čriev. Nie je potrebné čakať, až kým dôjde k takémuto nebezpečnému stavu, ktorý sa nie vždy podarí odvrátiť. Očista čreva môže predísť tomu, aby sa náš organizmus dostal do takéhoto nebezpečenstva.

Čo sa v tele deje s liekmi?

Na túto problematiku sa treba dívať zo širšieho pohľadu. V dnešných časoch mnohí z nás užívajú lieky buď sústavne - pri chronickom ochorení, alebo len príležitostne proti bolesti a pod.

Nebýva zvláštnosťou, že ošetrujúci lekár, aby u pacienta dosiahol potrebnú účinnosť lieku, je po uplynutí nejakého času liečby nútený zvýšiť dávky lieku alebo siahnuť po účinnejších prostriedkoch. Jedným z dôvodov takýchto opatrení je i to, že organizmus si postupne zvyká na konkrétny liek, ktorý tak prestáva náležite účinkovať. Pozoruhodná je však skutočnosť, že veľká časť liekov sa nedokáže vstrebať, lebo priľne na vnútorné steny črevného traktu.

Z toho vyplýva, že niektoré lieky užívame úplne zbytočne, nakoľko sa nedokážu vstrebať a preto nie sú ani účinné. Pri tom, aby tento stav, ako aj možné súvisiace komplikácie, nenastal, môže byť rozhodujúcim pomocníkom očista čreva.

Väčšina odborných lekárov sa nezaujíma o možnosti, aké očista čreva ponúka, veď pre nich oveľa jednoduchším riešením je použiť iný typ lieku.

Čo sa stane v prípade, keď v tele účinkujú súčasné vplyvy dvoch rôznych liekov?

Naposledy užívaný liek, ktorý sa ešte z tela nevylúčil, namiesto toho, aby sa vstrebal, sa nevyužitý ukladá v črevách. V črevnom trakte sa môže rozbehnúť proces jeho rozkladu, pričom spolu s inými chemickými látkami môžu v organizme napáchať škody, na aké by sme ani nepomysleli.

Na základe týchto poznatkov a skúseností by sa každá liečba by mala začať tým, že sa ako prvý krok podstúpi očista čreva. Takto by sa preventívne odvrátilo veľké množstvo negatívnych možností a zároveň by bola zaručená účinnosť liečby medikamentmi.

Očista čreva môže prebehnúť rôznymi spôsobmi. Niektorí ľudia uprednostňujú potraviny bohaté na vlákniny, iní rôzne preháňacie prostriedky. Nad jedným sa ale treba zamyslieť ešte skôr, než začnete s očistou čriev. Počas očisty sa z tela odstráni aj veľké množstvo užitočných baktérií, ktoré treba nahradiť. Preto sa oplatí vybrať také prostriedky, ktoré nám zabezpečia nahradenie užitočných baktérií, ako napríklad Clean Inside na očistu čriev.

Zdroj:
Internetová stránka Naturalswiss.sk súhlasila s použitím obsahu stránky.

Clean Inside® program

Čo Vám poskytnú produkty Clean Inside® programu?

Clean Inside® kúra na očistu čriev obsahuje tri produkty pre úplnú, kompletnú očistu čriev, detoxikáciu, zachovanie zdravého, vitálneho organizmu:

Prvý produkt je Clean Inside®, ktorý je doplnkom vlákniny – tento produkt je zodpovedný za očistu čriev, a pomocou rastlinnej vlákniny, ktorá je jeho súčasťou, zabraňuje hromadeniu ďalších toxických usadenín. Program Clean Inside® je vytvorený na každodenné použitie: pretože očista čreva je postupný....